5600cd/sqm Przejrzysty elastyczny wyświetlacz LED P3.91-p7.82 Zewnętrzna Przejrzysty LED Video Wall
Ekran LED zewnętrzny przezroczysty
417 widoki
Skontaktuj się teraz
Wiadomości odwiedzającego Zostaw wiadomość
Skontaktuj się teraz
Dowiedz się więcej
Powiązane filmy
Wynajem elastyczny przezroczysty ekran filmowy LED 5600cd/m2 3D przezroczysty ekran ścienny LED
Ultra-Thin HD Three-Fold Standing LED Poster Screen i GOB LED Display do użytku w pomieszczeniach
Wyświetlacz plakatu LED
Wyświetlacz plakatu LED
GOB P1.2 P1.5 P1.8 P2.5 Wewnętrzny składany wyświetlacz LED typu plakat z pikselami 2MM, jasnością 1200 cd/m² i rozmiarem panelu 640*1920mm 00:18
GOB P1.2 P1.5 P1.8 P2.5 Wewnętrzny składany wyświetlacz LED typu plakat z pikselami 2MM, jasnością 1200 cd/m² i rozmiarem panelu 640*1920mm
P3.91 Interaktywny ekran podłogowy LED 250mmx250mm Panel do użytku wewnętrznego / zewnętrznego 00:30
P3.91 Interaktywny ekran podłogowy LED 250mmx250mm Panel do użytku wewnętrznego / zewnętrznego
ekran ledowy na parkiecie tanecznym
Wyświetlacz LED do wypożyczenia na zewnątrz
P2 P3 P4 Digital LED Advertising Panel Podłoga stojąca LED Plakat ekranu 00:20
P2 P3 P4 Digital LED Advertising Panel Podłoga stojąca LED Plakat ekranu
Wysokiej rozdzielczości wnętrz LED ekran video ściana z 3,91 mm Pixel Pitch 1920Hz Refresh Rate i 100000 godzin Life Span 00:18
Wysokiej rozdzielczości wnętrz LED ekran video ściana z 3,91 mm Pixel Pitch 1920Hz Refresh Rate i 100000 godzin Life Span
Wypożyczalny ekran LED w pomieszczeniach
1500cd/m2 Wewnętrzny stały ekran LED P2.5 P3 P4 Wideo LED Wall Display 01:01
1500cd/m2 Wewnętrzny stały ekran LED P2.5 P3 P4 Wideo LED Wall Display
Wewnętrzny stały wyświetlacz LED
P3.91 Zewnętrzny wypożyczalny wyświetlacz LED z częstotliwością odświeżania 1920Hz/3840Hz 3.91mm Pixel Pitch i wielkością szafy 500*500mm/500*1000mm 00:18
P3.91 Zewnętrzny wypożyczalny wyświetlacz LED z częstotliwością odświeżania 1920Hz/3840Hz 3.91mm Pixel Pitch i wielkością szafy 500*500mm/500*1000mm
3.91mm Pixel 1920Hz/3840Hz Wskaźnik odświeżania CE ROHS FCC Certyfikowany ekran LED Wypożyczalnia zewnętrzna LED Video Wall 00:18
3.91mm Pixel 1920Hz/3840Hz Wskaźnik odświeżania CE ROHS FCC Certyfikowany ekran LED Wypożyczalnia zewnętrzna LED Video Wall
Programatyczny elastyczny wyświetlacz LED Oświetlenie klubu dyskotekowego P4 P3 Moduł elastyczny LED
Elastyczny wyświetlacz LED
P4.81 Panel LED Ekran zewnętrzny wynajem LED 43264 kropki/M2 Do koncertu scenicznego 00:13
P4.81 Panel LED Ekran zewnętrzny wynajem LED 43264 kropki/M2 Do koncertu scenicznego
16 Tryb skanowania Panel wyświetlania LED w pomieszczeniach 500*500mm P3.91 Panel wymienny na ścianie wideo 00:17
16 Tryb skanowania Panel wyświetlania LED w pomieszczeniach 500*500mm P3.91 Panel wymienny na ścianie wideo